אודותינו


חברת שרגא חסיד בע"מ, שירותים הנדסיים וציוד מייצגת את מיטב יצרני הציוד ונותני השירות והייעוץ בעולם בתחומי אנרגיה, תעופה, תעשייה תהליכית, זיקוק ופטרוכימיה.
לחברה קשרים עם החברות המובילות בעולם והתמחותה במתן שירותים בתעשייה מוכח. לקוחותיה נהנים ממערכת הקשרים הענפה ומחשיפה למומחים המובילים בתחומם.
החברה סיפקה במהלך השנים ציוד קריטי לתעשיות רגישות הדורשות עמידה בלוחות זמנים לחוצים וסייעה בהתמודדות עם התקנה והרצה של מתקנים עד למסירתם ללקוח הסופי.
השירות, העמידה במועדים מוסכמים ומתן פתרונות מהירים בד בבד עם מחירים תחרותיים ושמירה על אינטרס הלקוח הסופי היו לשם דבר.

 

במהלך שנים בוצעו עבודות שיפוץ ושדרוג של מתקני תעשייה ותחנות כוח בחברות המובילות במשק. גם בתחום זה הכולל ליווי של לקוחות החברה לאורך שנים, מתן פתרונות לבעיות היום יום, אספקה אמינה של חלקי חילוף והעמדת צוותי מומחים בכל זמן עומדת החברה בהצלחה. שביעות רצון הלקוחות כמו גם של ספקי החברה הביאו להתרחבותה וגדילתה המהירים וגם כיום החברה פונה לאפיקים חדשים ולהגדלת סל המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה.

 

הפילוסופיה העומדת מאחורי הפעלתה היום יומית של החברה הינה מתן השירות הטוב ביותר והאמין ביותר לציוד הרגיש ביותר.
מאחר ובישראל אוכלוסיית הציוד מסוג זה הינה מצומצמת וההתמחות בכל יחידה ויחידה הנו כמעט בלתי אפשרי, הקימה החברה מאגר מומחים בכל רחבי העולם, ובמיוחד באירופה ובארה"ב הנכונים לתת שירות בשגרה ובחירום ובהתראה קצרה.
ספקי החברה, נותנים תמיכה מלאה ואספקה שוטפת של ידע, חלקי חילוף ושירות המבטיחים ללקוחותיה הישראליים של החברה בטחון תחזוקתי.

 

החברה סיפקה במהלך השנים ציוד קריטי לתעשיות רגישות הדורשות עמידה בלוחות זמנים לחוצים וסייעה בהתמודדות עם התקנה והרצה של מתקנים עד למסירתם ללקוח הסופי.

השירות, העמידה במועדים מוסכמים ומתן פתרונות מהירים בד בבד עם מחירים תחרותיים ושמירה על אינטרס הלקוח הסופי היו לשם דבר. במהלך שנים בוצעו עבודות שיפוץ ושדרוג של מתקני תעשייה ותחנות כוח בחברות המובילות במשק. גם בתחום זה הכולל ליווי של לקוחות החברה לאורך שנים, מתן פתרונות לבעיות היום יום, אספקה אמינה של חלקי חילוף והעמדת צוותי מומחים בכל זמן עומדת החברה בהצלחה. שביעות רצון הלקוחות כמו גם של ספקי החברה הביאו להתרחבותה וגדילתה המהירים וגם כיום החברה פונה לאפיקים חדשים ולהגדלת סל המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה.